Нюкасъл - Манчестър Сити 1:1

Нюкасъл - Манчестър Сити 1:1Отборите на Нюкасъл и Манчестър Сити не се победиха в мача помежду си на "Сейнт Джеймсис Парк" от Висшата лига. Срещата бе отложена от 27-ия кръг и завърши 1:1. Гол от засада на Серхио Агуеро даде аванс на гостите от Манчестър в 15-ата минута, като това бе попадение №100 за аржентинския нападател в Премиър лийг. Гол на Върнан Анита в 31-ата минута обаче не позволи на чилийския мениджър на "гражданите" Мануел Пелегрини да запише победа №100 начело на тима.

Съдия: Кевин Френд Стадион: "Сейнт Джеймсис Парк" Нюкасъл 1:1 Манчестър Сити Голмайстори Серхио Агуеро 14' 31' Върнан Анита Състав Карл Дарлоу   Джо Харт Пол Дъмет   Пабло Сабалета Шансел Мбемба   Венсан Компани Джамал Ласълс   Александър Коларов Муса Сисоко   Еляким Мангала Джак Колбек   Туре Яя 73’ Шейк Тиоте   Хесус Навас 84’ 81’ Андрос Таунзенд   Фабиан Делф 68’ Върнан Анита   Кевин де Бройне 56’ Папис Демба Сисе   Фернандо 89’ Айосе Перес   Серхио Агуеро Смени 89’ Роландо Аарънс   Рахим Стърлинг 68’ 81’ Жоржиньо Вайналдум   Фернандиньо 73’ 56’ Александър Митрович   Вилфред Бони 0’