Арсенал - Кристъл Палас 1:1

Арсенал - Кристъл Палас 1:1Арсенал не съумя да си върне третото място, което вчера бе превзето от Манчестър Сити, след като записа изненадващо равенство - 1:1, с Кристъл Палас у дома. Селекцията на Арсен Венгер отново поведе, както и преди седмица срещу Уест Хам, след гол на Алексис Санчес в самия край на първата част. Арсенал обаче пак не успя да затвори мача и допусна изравнително попадение девет минути преди края, реализирано от Яник Боласие.

Съдия: Роджър Ийст Стадион: "Емиратс" Арсенал 1:1 Кристъл Палас Голмайстори 41' Алексис Санчес Яник Боласие 81' Състав Петер Чех   Уейн Хенеси Начо Монреал   Скот Дан Лоран Косиелни   Пап Суаре Габриел Паулища   Джоел Уорд Ектор Белерин   Деймиън Дилейни Франсис Коклен   Йоан Кабай Месут Йозил   Джейсън Пънчиън 76’ 84’ Мохамед Елнени   Яник Боласие 75’ Дани Уелбек   Миле Йединак 45’ Алексис Санчес   Джо Ледли 75’ Алекс Иуоби   Конър Уикъм 63’ Смени 84’ Тио Уолкот   Емануел Адебайор 63’ 75’ Аарън Рамзи   Бакари Сако 45’ 75’ Оливие Жиру   Уилфред Заха 76’