Киево - Карпи 1:0

Киево - Карпи 1:0Живата легенда на Киево Серджо Пелесиер гарантира оставането на тима в Серия "А" и този сезон. Ветеранът се появи от пейката в домакинството на Карпи в 79-ата минута, а няколко по-късно изправи феновете на "летящите магаренца" на крака. Той бе точен в 83-ата минута и донесе заслужена победа на Киево, въпреки че Кристиан Дзакардо пропусна да изравни в последните секунди.

Съдия: Микаел Фабри Стадион: Маркантонио Бентегоди Киево 1:0 Карпи Голмайстори 83' Серджо Пелисиер Състав Албано Бисари   Вид Белец Бощиян Сесар   Кристиан Дзакардо Алесандро Гамберини   Симоне Романьоли Масимо Гоби   Рикардо Гальоло Фабрицио Качаторе   Емануеле Суагер 79’ Валтер Бирса   Айзък Кофи Иван Радованович   Рафаеле Бианко 83’ Перпарим Хетемай   Антонио Ди Гаудио 64’ Лукас Кастро   Лоренцо Пашиути 46’ Антонио Флоро Флорес   Лоренцо Лоло 68’ 86’ Рикардо Меджорини   Джери Мбакогу Смени 86’ Никола Ригони   Гаетано Летиция 83’ 79’ Серджо Пелисиер   Марко Крими 68’ 46’ Роберто Инглезе   Кевин Лазаня 64’