Фрозиноне - Интер 0:1

Отборът на Интер се върна към победите, след като надви с 1:0 Фрозиноне като гост в мач от 32-ия кръг на Серия "А". Герой за "нерадзурите" отново бе Мауро Икарди, който в 74-ата минута с много красив гол с глава донесе победата.Попадението бе негово 14-о в първенството през този сезон. Защитникът на домакините Леонардо Бланчард бе изгонен в 80-ата минута. Българският национал Александър Тонев пък пропусна мача.Успехът е 17-и за "черно-сините", които с актив от 58 точки са твърдо на четвърто място. Фрозиноне остана на 19-то място с актив от 27 точки, но въпреки че има едва една спечелена точка в последните четири мача, продължава да има сериозен шанс за оставане в калчото.

Съдия: Паоло Талявенто Стадион: "Матуза" Фрозиноне 0:1 Интер Голмайстори Мауро Икарди 74' Състав Никола Леали   Самир Ханданович Даниел Павлович   Жуан Жезус 80’ Леонардо Бланчард   Данило Д'Амброзио Арлинд Айети   Жейсон Мурийо 75’ Оливър Крагл   Алекс Телес 86’ Алеандро Рози   Фелипе Мело 86’ 71’ Мирко Гори   Иван Перишич Алесандро Фрара   Марсело Брозович 80’ Роберт Гухер   Стеван Йоветич 89’ Даниел Чофани   Джонатан Биабиани Лука Паганини   Мауро Икарди Смени 71’ Раман Чибса   Давиде Сантон 86’ 80’ Самуеле Лонго   Гари Медел 86’ 75’ Масимилиано Карлини   Родриго Паласио 89’