Милан - Лацио 1:1

Милан - Лацио 1:1Милан не успя да победи Лацио в едно от дербиатата на 30-ия кръг в Серия "А". Мачът завърши 1:1 и по този начин "росонерите" пропуснаха добра възможност да скъсят изоставането си от градския съперник Интер в борбата за местата, даващи право на участие в евротурнирите. Марко Пароло в 11-ата минута с глава даде аванс на гостите, а Карлос Бака се разписа в 15-ата минута след подаване на Луис Адриано, който за първи път беше титуляр след проваления трансфер в Китай през януари.

Съдия: Паоло Талявенто Стадион: "Сан Сиро" Милан 1:1 Лацио Голмайстори Марко Пароло 9' 15' Карлос Бака Състав Джанлуиджи Донарума   Федерико Маркети Кристиан Сапата   Милан Бишевац Иняцио Абате   Едсон Браафхайд Лука Антонели   Уесли Хут Алесио Романьоли   Патрис Рикардо Монтоливо   Антонио Кандрева 89’ Джакомо Бонавентура   Марко Пароло Андреа Бертолачи   Сенад Лулич 84’ 84’ Кейсуке Хонда   Фелипе Андерсон Карлос Бака   Лукас Билия 74’ Луис Адриано   Алесандро Матри 80’ Смени 74’ Марио Балотели   Маурисио 89’ 84’ Жереми Менес   Филип Джорджевич 80’