Рома - Интер 1:1

Рома - Интер 1:1Интер спря серията от осем поредни победи на Рома насред "Олимпико" в голямото дерби на 30-ия кръг на Серия А. Двубоят между третия и четвъртия във временното класиране завърши 1:1, като първи до гол стигнаха гостите чрез Иван Перишич в 53-ата минута. Последвалият натиск на Рома даде резултат в 83-ата, когато Раджа Наинголан успя да преодолее стабилния до този момент Ханданович.

Съдия: Даниеле Орсато Стадион: Олимпико - Рим Рома 1:1 Интер Голмайстори Иван Перишич 53' 83' Раджа Наинголан Състав Войчех Шчесни   Самир Ханданович Люка Дин   Юто Нагатомо Антонио Рюдигер   Жоао Миранда Костас Манолас   Данило Д'Амброзио Сейду Кейта   Жейсон Мурийо Миралем Пянич   Гари Медел Диего Пероти   Иван Перишич Раджа Наинголан   Марсело Брозович Алесандро Флоренци   Джонатан Биабиани Стефан Ел Шаарауи   Адем Ляич Мохамед Салах   Едер