Верея - Левски 0:1

Попадение на Антонио Аниете измъкна Левски в Стара Загора. "Сините" надвиха трудно с 1:0 Верея в мач от 18-ия кръг на Първа професионална лига. Испанецът се разписа с глава в 68-ата минута, като донесе 12-и успех на тима си през този сезон. Столичани играха цели 45 минути с човек повече, тъй като капитанът на домакините Елиаш да Силва бе изгонен в последните секунди на първото полувреме.

Съдия: Стефан Апостолов Стадион: Трейс Арена Верея (Стара Загора) 0:1 Левски Голмайстори Антонио Аниете 68' Състав Иван Караджов   Боян Йоргачевич Здравко Илиев   Веселин Минев 46’ Владимир Зафиров   Александър Александров Костадин Слаев   Димитър Пиргов Илиас Хасани   Сашо Александров Момчил Цветанов   Роман Прохазка Илиян Йорданов   Хеан Деса Георги Ангелов   Мехди Бурабия 45’ Елиаш да Силва   Джереми де Ноойер Георги Андонов   Антонио Аниете Амаду Сукуна   Бабатунде Адениджи Смени 46’ Илия Мунин