Израел продължава без грешка след бой над Андора (видео)

Националният отбор на Израел продължава убедително представянето си в група "В" на европейските квалификации. Тази вечер тимът записа втора поредна победа с 4:1 при гостуването си на Андора и има пълен актив от двата си мача до момента.Героят за гостите бе Омар Дамари, който записа хеттрик в срещата. Той се разписа в 3-ата, 41-ата и 82-ата минута, а четвъртият гол за Израел бе дело на Томер Хемед в 6-ата минута на добавеното време на мача от дузпа. За Андора пък се разписа Лима също от дузпа в 15-ата минута.След този успех Израел има 6 точки в актива и мач по-малко от лидера Уелс, като за момента заема второто място в групата. Андора пък остава на дъното на класирането с нулев актив.Андора - Израел 1:40:1 Дамари (3)1:1 Лима (15-д)1:2 Дамари (41)1:3 Дамари (82)1:4 Хемед (96-д)МИНУТА ПО МИНУТА