Вихър (Славяново) изпусна победата във Видин, но свали Бдин от второто място

Голов екшън на видинския стадион "Георги Бенковски". Местният Бдин и Вихър (Славяново) завършиха 3:3 в мач от 22-ия кръг на Северозападната Трета лига. Въпреки че гостите загубиха още в началото двама титуляри заради контузии бяха по-добри. Домакините пък първи откриха резултата чрез Денис Георгиев. Веднага след това Борислав Иванов от Вихър получи травма и напусна, а минути по-късно съотборника му Иван Иванов счупи ръка и също бе сменен. След смяната обаче Траян Димитров изравни.

В началото на второто полувреме Константин Генков даде аванс на Вихър, но десетина минути по-късно Мартин Димитров изравни. В 77- ата минута Траян Димитров вкара за втори път във вратата на Бдин. Мачът отиваше към победа на гостите, но секунди преди края Мартин Колев спаси точката на видинчани. Хиксът ги свали от второто място, където вече е Севлиево, победил гостуващия му Ботев (Луковит) с 3:2.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!