Гатузо: Чалханоглу обезумя от пропуска

Треньорът на Милан Дженаро Гатузо разкри, че турският полузащитник Хакан Чалханоглу е приел много тежко пропуска си от изгодна позиция в мача срещу Лацио от полуфиналите на турнира за Купата на Италия. Двубоят на “Сан Сиро” завърши 0:0, а Чалханоглу можеше да донесе победата на “росонерите” в края, но не успя ва намери вратата от близка дистанция.

“Първото полувреме мина на бавни обороти, но ние се опитвахме с всички сили да постигнем успеха. След почивката заиграхме марко по-добре. Беше важно да не допуснем гол, защото това щеше да направи много труден реванша.

Джанлуиджи Донарума ни спаси в един от тези тежки моменти пред нашата врата. Ние имаме нужда от подобряване на играта в завършващата фаза. След своя ужасен пропуск Хакан Чалханоглу изглеждаше като обезумял в съблекалнята. Той много искаше да се разпише”, коментира специалистът.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!