Лейкърс записа четвърти пореден успех

Лос Анджелис Лейкърс победи като гост Далас със 107:101 точки след продължение и записа четвърти пореден успех в редовния сезон в Националната баскетболна асоциация (НБА). Джулиъс Рандъл се отличи с "дабъл-дабъл" за победителите - 23 точки и 15 борби, а Джордан Кларксън вкара 5 от 19-е си точки в продължението. Кайл Кузма реализира 18 точки, а Кентавиъс Колдуел-Поуп добави 17 точки за Лейкърс.

Кузма спечели и 10 бори, а Лейкърс завърши мача с 59 борби срещу 39 за Далас. Денис Смит Джиниърс вкара 23 точки за домакините, а Харисън Барнс и Уесли Матюс добавиха по 17 точки. Кларксън вкара тройка в началото на продължението, а след това направи и забивка за 104:99 две минути преди сирената. До края Далас записа само два наказателни удара. Треньорът на "езернаците" Люк Уолтън заяви след края на мача, че тимът играе най-добрия си баскетбол от началото на сезона.