Мексико удари Ейре в Ню Джърси

С попадения на Хесус Корона, Раул Хименес и Карлос Вела Мексико победи с 3:1 Ейре в приятелски мач, игран в Ню Джърси. "Ацтеките" бяха по-добрият отбор и заслужено спечелиха. Селекционерът на ирландците Мартин О'Нийл пък заложи на доста експериментален състав, който не успя да окаже сериозна съпротива на мексиканците, които се готвят за световната квалификация срещу Хондурас на 8 юни.

Корона откри резултата в 16-ата минута след бърза контра, при която Хорхе Ернандес напредна необезпокояван и не остави шансове на Дарън Рандълф. В 24-ата Карлос Вела беше повален в наказателното поле и Раул Хименсе реализира дузпата за 2:0.

В 54-ата минута мексиканците отбелязаха и трети гол, дело на Вела с добавка отблизо, а в 77-ата Стивън Глийсън върна едно попадение.

МЕКСИКО - ЕЙРЕ 3:1
1:0 Х. Корона (16)
2:0 Р. Хименес (25)
3:0 К. Вела (54)
3:1 С. Глийсън (77)

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!