Пирин (Разлог) свали Сливнишки герой от върха

Отборът на Пирин (Разлог) победи с 2:1 лидера в Югозападната трета лига Сливнишки герой, като го свали от върха. Това бе и първа победа за момчетата на Христо Джоджов тази пролет след две поредни равенства. Николай Хаджиниколов със страхотен удар от разстояние откри в 39-тата минута. След час игра Джейхан Зайденов от дузпа направи 2:0. На два пъти за домакините Христо Петров и ветеранът Борис Кондев пропуснаха сами срещу вратаря, а Александър Александров улучи мрежата от външната страна от удобна позиция за гостите. Все пак пет минути преди края Александров вкара гол за Героя. Гостите натиснаха, но не успяха да стигнат до изравнителен гол и сдадоха първото място на Струмска слава. Отборът от Радомир победи като гост с 1:0 Германея и вече е едноличен лидер в класирането.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!