Шампионът на Уелс продължава във втория квалификационен кръг на Шампионската лига

Носителят на требъл в Уелс отбор на Дъ Ню Сейнтс победи гостуващия Б36 Торсхавън с 4:1 и с общ резултат 6:2 се класира за втория квалификационен кръг на Шампионската лига по футбол. Майкъл Уайлд се отличи с хеттрик за победителите, а едно попадение добави Матю Уилямс. За Торсхавън точен беше Лукаш Цислевич в 90-а минута.

Левадия (Естония) и Крусейдърс (Северна Ирландия) завършиха 1:1 и след 0:0 в първата среща гостите продължават напред в турнира заради отбелязания гол на чужд терен.

Пюник (Ереван, Армения) се наложи като гост над Фольоре (Сан Марино) с 2:1 и се класира за втория кръг с общ резултат 4:2.

Камо Ховханисян и Вардгес Сатумян се разписаха за Пюник в 6-а и в 44-а минута, а Майкъл Трайни в 66-а отбеляза гола за домакините.

Линкълн Ред Импс (Гибралтар) спечели с 2:1 гостуването си на ФК Санта Колома (Андора) и след 0:0 в първия мач продължава участието си в квалифиакциите на Шампионската лига.