10 от 10 за ЦСКА в Евролигата

В група В на Евролигата ЦСКА Москва завърши с пълен актив след 88:56 (45:27) над френския Лимож. Виталий Фридзон беше най-резултатен за десетата поредна победа на руснаците с 19 точки, а Андрей Воронцевич добави 12 точки и 7 борби. Джамар Смит вкара 12 точки за гостите, които завършват на последното шесто място с 2 победи и 8 поражения.

Защитаващият титлата си Макаби Тел Авив се наложи над гостуващия Уникаха Малага с 81:73 (41:37) и остана на второто място в групата. Силен мач за израелците направи Девин Смит, който завърши с 22 точки, 9 борби и 6 асистенции. Джереми Парго добави 16 точки.

Джейсън Грейнджър с 11 точки беше най-резултатен за испанците, които допуснаха четвърта поредна загуба, но въпреки това продължават в Tоп 16 като четвърти в групата.