Лас Палмас изпусна да изкове солидна преднина над Селта

Отборът на Лас Палмас изпусна да изкове добра преднина над Селта след първия мач между двата тима от 1/16-финала за Купата на Испания. Домакините на "Естадио Гран Канариа" спечелиха с 2:1, но това е доста коварен резултат преди реванша. Херман даде преднина на своя тим в 24-ата минута, а Марсело удвои в 80-ата. Преди това обаче Херман пропусна дузпа в 69-ата минута.

В 83-ата минута пък Селта наказа своя съперник като също получи дузпа в своя полза, която Мина реализира и така запази доста обри шансове на своя тим за ответния мач, който ще се играе на "Балаидос" на 16 декеври.

Междувременно в другия късен двубой от вторник, Валядолид и Елче не излъчиха поедител, като направиха нулево реми и оставиха всичко за реванша.

ЛАС ПАЛМАС - СЕЛТА, МИНУТА ПО МИНУТА

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!