Франция с престижна победа над Швеция (видео)

Домакинът на Евро 2016 Франция завърши годината с престижен успех с 1:0 над Швеция в контрола на "Стад Велодром" в Марсилия, която се изигра пред 60 000 зрители.

Голът за "петлите" отбеляза Рафаел Варан в 84-ата минута., който засече с глава в мрежата топката след центриране от ъглов удар на Антоан Гризман.  Домакините пропуснаха да направят успеха си по-изразителен, след като Карим Бензема не успя да реализира отсъдената дузпа в 86-ата минута.

Гостите от Швеция бяха без голямата си звезда Златан Ибрахимович, който получи допълнителна почивка след евроквалификацията с Черна гора.

Лошата новина за Франция от мача е контузията на бранителя на Монако Лайвин Курзава, който беше принудително заменен от Лукас Дин в 78-ата минута.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!