Програма

00:00
Часът на Трета лига /повторение/
01:00
Кандидатурата на Бербатов за президент на БФС /повторение/
03:00
БАМФ: Лев Инс – Ловеч /повторение/
04:00
eFootball League /повторение/
06:00
Югозападна Трета лига: Гранит (Владая) – Балкан (Ботевград) /повторение/
08:00
Новини от България
08:30
Новини от света
09:00
Sportal Open /повторение/
10:00
Swiss Capital League: Риал (Ковачевци) – Етър /повторение/
12:00
Новини от България
12:30
Новини от света
13:00
Югозападна Трета лига: Вихрен (Сандански) - Беласица (Петрич) /повторение/
15:00
Swiss Capital League: Пирин Лейдис – Севлиево Лейдис /повторение/
17:00
Новини от България
17:30
Новини от света
18:00
eFootball League /повторение/
19:00
Контра /повторение/
20:00
Новини от България
20:30
Новини от света
21:00
Контрола на националния отбор по eFootball FIFA: България – Чехия - НА ЖИВО
22:00
„Часът на Трета лига“ /повторение/
23:00
Югоизточна Трета Лига: Атлетик (Куклен) – Черноморец (Бургас) /повторение/
00:00
Югоизточна Трета Лига: Атлетик (Куклен) – Черноморец (Бургас) /повторение/
01:00
eFootball League /повторение/
02:00
Маршавелов грабна победата на „Писта София“ при най-мощните /повторение/
04:00
eFootball League /повторение/
05:00
Югозападна Трета лига: Вихрен (Сандански) - Беласица (Петрич) /повторение/
07:00
Вазенков срещу Искренов – Български дуел в електронната Евролига
08:00
Новини от България
08:30
Новини от света
09:00
„Часът на Трета лига“ /повторение/
10:00
Югоизточна Трета Лига: Марица (Пловдив) – Загорец (Нова Загора) /повторение/
12:00
Новини от България
12:30
Новини от света
13:00
Swiss Capital League: Риал (Ковачевци) - Етър /повторение/
15:00
„Контра“ /повторение/
16:00
БАМФ: Лев Инс – Ловеч /повторение/
17:00
Новини от България
17:30
Новини от света
18:00
„Часът на Трета лига“ /повторение/
19:00
"Sportal studio live" преди ЦСКА 1948 – ЦСКА-София – НА ЖИВО
20:00
Новини от България
20:30
Новини от света
21:00
„Без засади“ /повторение/
21:50
"Sportal studio live" след ЦСКА 1948 – ЦСКА-София – НА ЖИВО
23:00
eFootball League /повторение/
00:00
Боби Михайлов оттегли оставката си /повторение/
01:00
Югозападна Трета лига: Ботев (Ихтиман) – ФК Кюстендил /повторение/
03:00
Маршавелов грабна наградата на „Писта София“ при най-мощните /повторение/
05:00
Югоизточна Трета лига: Марица (Пловдив) – Загорец (Нова Загора) /повторение/
07:00
Гостът на „Sportal.bg“ /повторение/
08:00
Новини от България
08:30
Новини от света
09:00
Swiss Capital League: НСА – Барокко /повторение/
11:00
Везенков срещу Искренов – Български дуел във виртуалната Евролига
12:00
Новини от България
12:30
Новини от света
13:00
Югоизточна Трета лига: Атлетик (Куклен) – Черноморец (Бургас) /повторение/
15:00
Кандидатурата на Бербатов за президент на БФС /повторение/
17:00
Новини от България
17:30
Новини от света
18:00
Югоизточна Трета лига: Розова Долина (Казанлък) – Марица (Пловдив) – НА ЖИВО
19:40
Коронясват Лудогорец като шампион на България за десети пореден път – НА ЖИВО
20:00
Новини от България
20:30
Новини от света
21:00
Swiss Capital League: полуфинал – Локомотив (Пловдив) – НСА /повторение/
23:00
Контрола на националния отбор по eFootball FIFA – България – Чехия /повторение/