Славия ще отдаде почит към жертвите на ужасната катастрофа в на автомагистрала "Тракия", в която загинаха и две момчета от школата на "белите". Днес пред стадиона в квартал "Овча Купел" ще се организира поклонение в памет на децата.
"Днес от 19:00 ч. пред стадион „Александър Шаламанов“ ще сведем глави в памет на нашите деца. Нека заедно отдадем почит и покажем, че Славия е едно семейство", написаха от "белите".