Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Херо извежда Ботев (Пд) за първа тренировка за 2026

Помощникът на Желко Обрадович поема бивш отбор на Везенков

Помощникът на Желко Обрадович поема бивш отбор на Везенков

Бившият вече помощник-треньор на Желко Обрадович в сръбския Партизан - Богдан Караичич, става старши треньор на гръцкия Арис, един от бившите отбори на Александър Везенков.

"Той е добро момче, обича и преди всички разбира баскетбола много добре. Поставя си цели, които вярвам, че ще се постигне в Арис", коментира Обрадович решението на своя асистент да приеме предложението от гръцкия клуб.

"Богдан ми показа от първия ден, че мога да му вярвам. Нямам проблем с неговото решение. Разбира се, че бих искал да остане в Партизан, но мисля, че Арис му предлага възможност да развие още повече своя потенциал. Посъветвах го за някои неща и му казах, че е важно да има ясна визия за това, което иска в Арис", добави пред sportskacentrala.com легендарният сръбски специалист.

Следвай ни:

Снимки: Imago

Още от Баскетбол

Виж всички