Дембеле и Баркола на индивидуална програма преди началото на клубния Мондиал

Дембеле и Баркола на индивидуална програма преди началото на клубния Мондиал

Усман Дембеле и Брадли Баркола проведоха индивидуални занимания по време на последната тренировка на Пари Сен Жермен, преди първия мач на тима от Световното клубно първенство.

В събота на обяд парижани се подготвяха на терените на университета в Ървайн, разположен в южната част на Лос Анджелис. Срещата срещу Атлетико Мадрид ще се състои в неделя от 21:00 часа българско време на стадион „Роуз Боул“ в Пасадена.

Възстановяващите се от травми Брадли Баркола и Габриел Москардо започнаха тренировката с основната група, но в последствие продължиха заниманията си по индивидуална програма, както и Усман Дембеле. Очаква се тримата футболисти да бъдат съхранени и да не вземат участие в двубоя с испанския гранд.

Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички