Вход / Регистрирай се

Сериозна агитка на Балкан ще “дере гърла” във Варна

Отборът на Балкан отново ще получи сериозна подкрепа от своите верни фенове. Баскетболистите на Васил Евтимов са подпрени до стената в полуфиналната серия и се нуждаят от задължителен успех над Черно море Тича днес във Варна, за да продължат да мечтаят за финал в Sesame НБЛ, а на трибуните в зала “Конгресна” на ДКС отново ще се настанят техните привърженици, които ги подкрепят навсякъде. 

Феновете на ботевградския тим отново ще пристигнат с организиран транспорт от клуба, но този път ще имат места в по-голяма близост до пейката на отбора. 

Припомняме ви, че баскетболистите на Васил Христов изостават с 1-2 успеха в плейофната серия от “моряците”. При евентуален успех те ще пратят серията в пети мач, който ще върне двата отбора на 18 май в Ботевград. Ако обаче загубят срещата днес, която ще стартира в 19:15 часа в морската столица, то те ще спорят за бронза през този сезон. 

Следвай ни:

Снимки: Sportal.bg

Още от Баскетбол

Виж всички