Вход / Регистрирай се

ЦСКА 1948 и Ботев (Враца) ще се опитат да прекъснат негативната си серия

Отборите на ЦСКА 1948 и Ботев (Враца) се изправят един срещу друг в мач от 22-ия кръг на efbet Лига. Главен съдия на срещата ще е Радослав Гидженов.

"Червените" са в серия от само една победа в последните пет кръга, като в последния двубой отборът завърши 1:1 срещу Славия. Дебют като старши треньор на ЦСКА 1948 ще направи Борислав Кьосев, който бе назначен на мястото на Иван Иванов.

Официално: ЦСКА 1948 се раздели с Иван Иванов
Официално: ЦСКА 1948 се раздели с Иван Иванов

От друга страна гостите от Враца са в много тежко състояние, като имат само една точка от последните пет кръга, а в последната битка се стигна до разгромно поражение с 0:3 от Локомотив (София).

В дните преди мача от Ботев се подсилиха с двама футболисти. Съставът привлече мароканския бранител Хамза Алал и централния нападател от Левски Преслав Бачев.

Ботев (Враца) представи юноша на Левски
Ботев (Враца) представи юноша на Левски
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички