Вход / Регистрирай се

ЦСКА - София финишира срещу латвийци, очаква се дебют на новото попълнение

ЦСКА - София финишира срещу латвийци, очаква се дебют на новото попълнение

Днес от 16.00 часа ЦСКА - София ще изиграе последната си контрола от подготвителния лагер в турския курорт Белек. Съперник на “червените” ще Лиепая, завършил на 6-то място в латвийското първенство.

Наставникът на българския тим Александър Томаш няма да може да разчита на титулярния страж Густаво Бусато, който получи травма по време на вчерашната тренировка и е аут за неопределено време. В негово отсъствие ще започне или Иван Дюлгеров, или единственото ново попълнение до този момент Фьодор Лапухов. Беларуският страж тренира с отбора от около седмица.

Аут за проверката са намиращият се във Франция Матиас Фаетон и Браян Кордоба. Колумбийският защитник закъсня твърде много с подготовката и изглежда дните му в тима са преброени. Капитанът Лиъм Купър се възстановява от контузия и също не е на лагера, а крилото Зюмюр Бютучи води подготовка с втория отбор на “червените” и ще се присъедини към отбора след прибирането му в София.

В предишните си три контроли на турска земя ЦСКА - София загуби с 0:1 от Шахтьор (Донецк) и записа две победи над Дьор ЕТО и Гангуон съответно с 2:1 и 3:0.

Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички