Галин и Чунчуков ще блъскат в квартал "Овча купел"

Освободените от Славия Галин Иванов и Цветелин Чунчуков очаквано няма да пътуват с отбора на Златомир Загорчич за Анталия. "Белите" заминават утре за турската Ривиера, където ще изиграят пет контролни срещи преди да се завърнат в София. През това време Бялото момче и Чука ще поддържат форма самостоятелно в столичния квартал "Овча купел".

9 Първа тренировка на Славия

Двамата опитни футболисти бяха изгонени от клубния президент Венцеслав Стефанов, който в разпален разговор с фенове на Славия отправи тежки обвинения към доскорошния капитан на най-стария софийски тим - Галин Иванов. От своя страна бившият национал отговори, че е отстранен от боса на "белите" заради "лични мотиви". Засега не е ясно къде ще продължат кариерите на двамата футболисти.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.
4 Коментара
avatar
Анонимен
.7/1/2025
Спермалците да ги блъскам в гъза.
Харесай
Отговори (0)
avatar
Анонимен
.7/1/2025
Какво ще блъскат? Вие неграмотни ли сте? Как е възможно журналисти да се изразяват по този начин???
1
Харесай
Отговори (1)
avatar
Анонимен
.7/1/2025
Ехтра
Харесай
Отговори (0)

Още от БГ Футбол

Виж всички