Брест с интерес към защитник, минал през България

Брест с интерес към защитник, минал през България

Участникът в основната схема на Шампионската лига Брест проявява интерес към защитника на Ростов и националния отбор на Нигер Умар Сако, съобщава Africafoot.

Според източника френският клуб все още не е направил официална оферта, но следи отблизо 28-годишния играч. Ръководството на Брест е готово на всичко, за да направи сделката още през зимата, но трябва да убеди Ростов да приеме предложението им.

Сако изигра 20 мача за Ростов този сезон, като получи три жълти картона. Порталът Transfermarkt оценява стойността на защитника на 2,5 милиона евро. Договорът на играча с Ростов е до лятото на 2027 година.

В кариерата си той игра и в България за тимовете на Берое и Арда (Кърджали).

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Футбол свят

Виж всички