Тунчев: Трябваше да си решим мача доста по-рано

Старши треньорът на Арда Александър Тунчев сподели мнението си след успеха над Септември (2:1) в Кърджали. Наставникът заяви, че е трябвало отборът му да реши мача доста по-рано, за да не се налага да трепери в последните минути.

"Винаги има някакво напрежение в последните минути. Не трябва да се стига до такива ситуации. Трябваше да си решим мача доста по-рано. През първото полувреме трябваше да отбележим трети гол. Най-коварният резултат е 2:0. Имаш преднина от два гола, леко се отпускаш и в момента, в който получиш един гол, започваш да мислиш как да го запазиш.

Арда потрепери в края, но затвърди домакинската си доминация с успех над Септември

Надявам се в бъдеще, когато имаме положителен резултат, да контролираме повече топката и да не позволяваме на противника да взима инициативата. Има върху какво още да работим, но мисля, че сме на прав път.

Йорданов: Не знам какво се случва, всеки път допускаме странен гол, но важното е, че победихме

Трябва да дадем почивка на някои играчи. Предстоят ни доста трудни и важни мачове", каза Тунчев.