"Червените" тренират без Исека и Кордоба преди мача с Ботев (Враца)

ЦСКА - София започна подготовка за предстоящия двубой с Ботев (Враца) от 13-ия кръг на efbet Лига. Мачът е в четвъртък от 17:30 часа на стадион "Васил Левски", а "червените" ще търсят първа победа от три срещи насам.

Първите 15 минути от днешната тренировка на клубната база в Панчарево бяха предавани на живо в Sportal.bg. Аарон Исека и Браян Кордоба пропуснаха заниманието, тъй като имат известни проблеми и треньорското ръководство взе решение да не рискува здравето на двамата.

ЦСКА - София готви два сериозни трансфера

Отборът на Александър Томаш се намира на незавидното 14-о място в класирането с актив от едва 10 точки. Само Ботев (Враца) и Хебър са зад ЦСКА - София, така че столичният тим няма право на грешка в четвъртък.

В последния кръг "червените" загубиха дербито срещу Левски с 0:1, а преди това, със същия резултат, отстъпиха и на Септември.