Костадинов влезе в края при мощен успех на АПОЕЛ

Отборът на АПОЕЛ (Никозия) записа мощен успех с 5:0 в гостуването си на Омония Арадипу от 7-ия кръг на първенството на Кипър. Българският национал Георги Костадинов също взе участие в мача, макар и в края, появявайки се като смяна чак в 85-ата минута.

Съставът от Никозия бе пълен господар в мача и още през първото полувреме взе преднина от два гола, дело на Серхио Техера в 33-тата и Юсеф Ел Араби в 37-ата минута.

През втората част гостите бяха още по-категорични, добавяйки ще три попадения, отбелязани от Маркиньос в 56-ата, Стефан Дражич в 85-ата и Мариус Корбу в 91-вата минута.

С тази победа АПОЕЛ събра актив от 13 точки и е на 3-тото място в таблицата. Омония пък се намира на 8-ото място с 8 точки. Водач е Пафос с 19.