Берое 0:0 Славия, отмениха гол на Годой

Отборите на Берое и Славия играят при резултат 0:0 в мач от десетия кръг на efbet Лига.

Първата интересна ситуация дойде в 15-ата минута, когато Хуан Пинеде центрира в наказателното поле към Исмаел Ферер, който обаче стреля твърде слабо с глава, за да затрудни стража на гостите.

В 30-ата минута играчите на Златомир Загорчич изпълниха късо корнер. Иван Минчев намери Галин Иванов на границата на наказателното поле, но ударът на капитана на "белите" бе спасен от Артур Мота.

В 38-ата минута Хуан Пинеда отправи опасен изстрел от малък ъгъл, но Николай Кръстев се намеси достатъчно добре, за да избир в корнер, който обаче не бе даден от главния съдия Кристиян Колев.

В последните секунди на първата част Венцислав Керчев получи пас на левия фланг и центрира в наказателното поле, където Галин Иванов засече с глава, но твърде слабо, за да затрудни стража на тима от Стара Загора.

БЕРОЕ – СЛАВИЯ 0:0

Стартови състави:

Берое: 1. Артур Мота, 3. Хуан Соломони, 5. Лучано Скуадроне, 6. Фелипе Родригес, 8. Карлос Пахаме, 9. Леандро Годой, 11. Исмаел Хименес, 15. Енцо Еспиноса, 17. Хуан Пинеда, 19. Карлос Алгара, 32. Тиаго Сейхас

Славия: 12. Николай Кръстев, 6. Мартин Георгиев, 5. Велко Йеленкович, 4. Виктор Генев, 37. Венцислав Керчев, 27. Емил Мартинов, 73. Иван Минчев, 33. Галин Иванов, 11. Карл Фабиан, 22. Куентин Зеедорф, 14. Роберто Райчев