Кийн: В Арсенал имат психиката на малък отбор

Бившият полузащитник на Манчестър Юнайтед Рой Кийн, който в момента се изявява като коментатор за “Скай Спортс”, избухна с поредния си рязък коментар, като този път жертва на острия му език стана Арсенал. Ирландецът не бе особено доволен и впечатлен от показаното от “артилеристите” в двубоя срещу Манчестър Сити, който завърши 2:2. Лондончани осъществиха пълен обрат срещу “гражданите”, след като изоставаха в резултата след по-малко от десет минути. В края на първата част обаче момчетата на Микел Артета останаха с човек по-малко след червения картон на Леандро Тросар. През втората част играчите на тима се затвориха плътно в своята половина и все пак допуснаха изравнително попадение в последните секунди.

Ман Сити се добра до равенство срещу Арсенал в драматичен двубой на "Етихад"

“Те просто изглеждаха като малък отбор с психиката на такъв. Върнете се три или четири седмици назар. Арсенал направи същото в края на срещата с Брайтън, когато последните 10 -15 минути вратарят им се свлече, за да губи време. Забравете за идеята, че сега са гостували на великия Манчестър Сити, срещу Брайтън беше абсолютно същото. Това е моят аргумент,” заяви Кийн.

Карагър: Манчестър Сити просто е по-добър в атака от Арсенал