Ница и Реал Сосиедад не се победиха

Ница и Реал Сосиедад завършиха 1:1 в среща от първия кръг на Лига Европа. Андер Баренечеа отгкри в 18-ата минута за гостите, а Пабло Росарио изравни в края на първото полувреме. Французите пропуснаха дузпа в 54-ата минута, когато Еван Гесан не успя да реализира от бялата точка. За тима на Иманол Игуасил това бе шести пореден мач без победа.

И двата отбора търсеха победиха през целия мач и създадоха достатъчно положения. Реал Сосиедад имаше леко предимство през първото полувреме, докато техният съперник бе малко по-активен след почивката. На фона на пропуснатата дузпа Ница остана по-разочарован, че не стигна до трите точки.