Вердон: Днес беше голяма битка, допуснахме глупав гол

Защитникът на Лудогорец Оливие Вердон каза след домакинското поражение с 0:2 от Славия (Прага) в първи мач от основната фаза на Лига Европа, че футболистите на "орлите" трябва да са по-концентрирани в двете фази на играта, тъй като допускат глупави грешки.

"Очаквахме труден мач. Днес беше голяма битка. Имахме своите положения в първите 15-20 минути, но преди почивката допуснахме глупав гол. След това опитахме да натиснем, но дойде този корнер.

Физически се представихме доста добре, но във фаза защита и фаза атака трябва да сме по-концентрирани. Понякога в мачовете имаш добри и лоши моменти, но в трудните трябва да допускаш по-малко грешки. Имаме още 7 мача. Имаме време да реагираме и да трупаме точки", каза Вердон.