Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

ФК Лос Анджелис представи Вела, но не успя да победи Остин

ФК Лос Анджелис представи пред своите фенове Карлос Вела, преди двубоя срещу ФК Остин, завършил 1:1 в МЛС. Мексиканският нападател се завърна в клуба, след като е без отбор от зимата, когато контракта му изтече.

Иначе в двубоя Остин поведе с гол на Джейдън Обриан, който се възползва от подаване на Осман Букари, за да прониже Юго Лорис и да даде аванс на гостите в края на първото полувреме.

През втората част тимът от ЛА вдигна оборотите и бързо възстанови равенството. В 62-ата минута Давид Мартинес изравни с първото си докосване, след като се появи на терена. За 18-годишният талант това е втори гол в 11 мача, като във всеки един от тях не е започвал от първата минута.

До края нямаше повече попадение и сблъсъка завърши наравно.