Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Доминик Янков и Монреал с бойко реми срещу Ню Инглънд

Отборите на Ню Инглънд Революшън и Монреал не успяха да се победят в сблъсъка помежду си от 29-ия кръг в МЛС. Срещата завърши при бойко реми 2:2. Домакините поведоха с два гола през първата част, но през втората гостите успяха да изравнят и да си тръгнат с точка. Доминик Янков също взе участие в мача, появявайки се в игра в 62-рата минута на мястото на Куадуо Опоку.

През първото полувреме домакините доминираха и всичко вървеше по мед и масло за тях. Те взеха преднина от два гола, благодарение на точни изстрели на Боби Ууд в 24-тата и Есмир Байрактаревич в 35-ата минута.

Гостите обаче се окопитиха през второто полувреме и стигнаха до бойко реми. Първо Том Пиърс намали разултата в 54-тата минута, а Нейтън Салиба оформи крайното 2:2 в 68-ата минута.

След това реми Монреал остава на 13-тата позиция в класирането на Изток с 31 точки. Ню Инглънд пък е последен на 15-ото място 28 точки.