Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Реймс съкруши Нант в добавеното време

Отборът на Реймс се наложи като гост 2:1 срещу тима на Нант в мач от 4-ия кръг на френската Лига 1.

Благодарение на победата момчетата на Лука Елснер се изкачиха на 6-ото място с равен брой точки с днешния им съперник, който е позиция по-нагоре в класирането заради по-добрата голова разлика.

Домакините от Нант трябва да съжаляват, че не стигнаха поне до точка, тъй като Дъглас Аугусто откри резултата в 28-ата минута. Скоро обаче в 34-ата Маршъл Мунеци изравни, а в първата минута на добавеното време на срещата японецът Кейто Накамура съкруши съперника.

Това бе трети пореден мач за отбора на Реймс без загуба, докато Нант допусна първото си поражение този сезон.