Македонците се върнаха на победния път

Отборът на Северна Македония надигна глава след срамното равенство срещу Фарьорските острови преди броени дни и сега победи тима на Армения с 2:0 в мач от втория кръг на турнира на УЕФА - Лига на нациите.

Селекции са част от третото ниво на турнира - Лига “С”, като жребият ги изтегли в група 4, където балканците в момента са лидери с точка повече от днешния си съперник.

Западните ни съседи решиха сблъсъка за десет минути през второто полувреме, когато голове вкараха Енис Барди (70') и Боян Миовски (79').

За македонците това бе повече от геройство, тъй като в добавеното време на първата част останаха с човек по-малко заради втория жълт картон на защитника Гьоко Зайков.

Следващите мачове от турнира са през октомври, когато съперниците ще се срещнат отново. В другите срещи западните ни съседи пътуват до Балтийския полуостров за визита на Латвия, докато арменците гостуват на Фарьорските острови.