Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Армения смачка Латвия

Отборът на Армения разгроми тима на Латвия с 4:1 в първия си мач от новото издание на Лигата на нациите.

Двата отбора са част от третото ниво на турнира - Лига “С”, като жребият ги прати в група 4, където са в компанията още на селекциите на Армения и Латвия.

Домакините окриха с ранен гол на Вахан Бичакчян (6'), а балтийците изравниха почти веднага с попадение на Георгил Арютинян (9').

До края на полувремето арменците си върнаха предимството след автогол на Каспарс Дубра (36'), а след почивката категоричният успех бе оформен от Лукас Зелараян (48') и Едуард Сперцян (86').

Следващият мач на Латвия е на 10-и септември (вторник) срещу Фарьорските острови от 19:00 часа българско време, а същият ден от 21:45 Армения пристига на Балканите за визита на Северна Македония.