Словения и Австрия започнаха Лигата на нациите с реми помежду си

Националните отбори на Словения и Австрия завършиха наравно 1:1 в Любляна в първия си мач от група 3 на Лига на нациите В.

И двете попадения дойдоха още през първото полувреме. Домакините взеха аванс в 16-ата минута, когато тяхната звезда Бенямин Шешко се разписа от дузпа, отсъдена заради игра с ръка на Филип Мвене. В 28-ата минута обаче десният бек се реваншира, тъй като пусна страхотен извеждащ пас за Конрад Лаймер, който с хубав шут гарантира равенството за своя тим предвид това, че през втората част никой не успя да вкара победен гол.

Така и четирите отбора в група 3 на Лига В засега са с по една точка, тъй като по-рано Казахстан и Норвегия направиха нулево реми помежду си в Алмати.