Зрински е аут от Европа след ново тежко поражение

Екзекуторът на Ботев (Пловдив) - Зрински (Мостар), приключи безславно участието си в Лигата на конференциите. Той отпадна на крачка от груповата фаза, след като допусна втора тежка загуба и в реваша с Витория (Гимараеш) с 0:4. Така босненците приключват участието си след общ резултат 0:7 от двата мача.

Ману откри резултата за гостите в 32-рата минута от дузпа, а до края на първата част резултатът вече бе класически след попадения и на Нуно Сантош в 42-рата и Нелсон Оливейра в 45-ата минута.

Крайното 0:4 оформи Густаво, който се разписа в 71-вата минута на срещата.

Така Виктория (Гимараеш) без особени трудности си осигури място в основната фаза на турнира и утре ще научи съперниците си в нея. Зрински пък вече ще мисли само за представянето си на домашната сцена.