Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Атлетик Билбао с първа победа

Атлетик Билбао записа първа победа от началото на сезона, след като спечели с 1:0 домакинството си на Валенсия. Успехът бе отличен подарък за треньора на баските Ернесто Валверде, който отпразнува мач номер 400 като наставник на тима. Атлетик е в серия от 23 поредни мача без загуба на своя стадион. За Валенсия това бе трета поредна загуба и тимът бързо се озова на дъното на класирането.

Домакините излязоха с двама дебютанти в стартовия състав Адама Бойро и привлечения през лятото Алваро Джало. Те стартираха добре и в 12-ата минута Иняки Уилямс удари греда. Мамардашвили, който вече е играч на Ливърпул, направи страхотно спасяване малко по-късно. Баските поведоха в самия край на първата част след центриране на Де Маркос и завършващ удар на Прадос.

Втората част не бе толкова спокойно, колкото му се искаше на Валвереде. След около половин час игра той пусна в игра Нико Уилямс, което направи атаката на тима му доста по-бърза, но грешките преобладаваха и до нов гол не се стигна.