Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Ал-Насър с първа шампионатна победа за сезона, Роналдо и Талиска се разписаха от преки свободни удари

Отборът на Ал-Насър спечели с 4:1 като гост на Ал-Фейха в двубой от втория кръг на саудитския елит.

Мачът започна отлично за „жълто-сините“, които поведоха още в петата минута след шут по земя на Андерсон Талиска след асистенция на Кристиано Роналдо. В десетата минута на добавеното време на първата част именно португалската суперзвезда удвои преднината на тима, след като се разписа от пряк свободен удар. В 85-ата минута Марсело Брозович също беше точен с мощен изстрел от малък ъгъл, след като получи пас от Садио Мане. Само минута по-късно домакините стигнаха до почетен гол чрез удар с глава на Фешън Сакала. В петата минута на добавеното време на срещата Талиска също отбеляза гол от пряк свободен удар, с което оформи крайния резултат.

Така Ал-Насър записа първа шампионатна победа през този сезон след изненадващото реми 1:1 с Ал-Раид в първия кръг. За Ал-Фейха пък това е втора поредна загуба след тази с 0:1 от Ал-Таавон.