Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Късен гол донесе ново реми между Нотингам и Борнемут

Отборите на Нотингам Форест и Борнемут завършиха наравно 1:1 на „Сити Граунд“ в първия си двубой от новия сезон в Премиър лийг. Любопитното е, че двата тима постигнаха този резултат за трети път в последните четири срещи помежду си.

Сериозна контузия помрачи мача между Нотингам и Борнемут

Още в 7-ата минута на мача се стигна до страховита контузия на халфа на домакините Данило, който напусна терена на носилка заради счупен ляв крак. Този шок обаче не обезкуражи неговите съотборници, които в 23-тата минута отбелязаха гол чрез Крис Ууд, който се разписа от добавка. Само девет минути по-късно Данго Уатара изравни, но голът му беше отменен от ВАР поради засада. Въпреки това „черешките“ успяха да вкарат късно изравнително попадение в 86-ата минута, когато Антоан Семеньо се възползва от съперникова грешка точно пред вратата и с шут отблизо донесе ремито в мача.