Селтик записа втора победа

Селтик спечели и втория си мач от началото на сезона. “Детелините” победиха Хибърниън с 2:0 и още нямат допуснат гол. Николас Кюн откри резултата още в третата минута от добавка, след като вратарят на домакините отрази удар на Киого. В 19-ата минута Калъм Макгрегър вкара великолепен гол и крайният победител до голяма степен бе ясен в средата на първото полувреме.

Тимът на Брендън Роджърс изигра много силно първо полувреме и като цяло доминираха. Те можеха да победят и с по-голяма разлика, като удариха греда. Домакините нямаха удар към вратата на съперника през първата част и бяха изпратени с освирквания на почивката. Те се представиха малко по-добре през второто полувреме, когато дебютантът Кийрон Боуи удари греда.