Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

ЦСКА - София U15 с убедителен успех над Национал на старта

ЦСКА - София спечели гостуването си на Национал с 4:1 в среща от първия кръг в Елитната група до 15 години. Точни за "армейците" бяха Никола Илиев, Калоян Бочев на два пъти и Красимир Янакиев. Почетното попадение за домакините бе дело на Яни Христов.

Срещата започна с атаки към двете врати, но гостите първи реализираха. В 15-ата минута Никола Илиев пресече лошо върната топка към вратаря и откри резултата. До края на полувремето Национал създаде няколко добри ситуации, но до гол не се стигна. Така полувремето дойде при минимална преднина за ЦСКА - София.

Втората част започна ударно и само след четири минути "червените" удвоиха преднината си. Алекс Павлов направи страхотен рейд и пусна успореден пас, който бе завършен от Калоян Бочев. Национал отговори в ответната атака, след като Даниел Иванов проби от дясно и подаде на Яни Христов, който намали резултата.

В 52-ата минута домакините бяха близо до изравняване, но ударът на Слави Славов се отби от напречната греда. Малко след това гостите отново направиха разликата от два гола. Калоян Бочев отбеляза втория си гол в мача с хубав изстрел извън наказателното поле. Красимир Янакиев оформи крайния резултат с хубав удар по диагонала в 60-ата минута.

До края на мача Национал пропуснаха няколко добри положения, докато гостите се отчетоха с греда. Така ЦСКА - София U15 стартира първенството с убедителна победа.