Ференцварош не се затрудни с отбора на Чорбаджийски

Божидар Чорбаджийски не се появи в игра за Диошдьор при домакинската загуба с 0:2 от Ференцварош в третия кръг на унгарското първенство. Българският защитник беше титуляр срещу Фехервар преди седмица, но днес остана на пейката.

Старши треньорът на Ференцварош Паскал Янсен даде почивка на част от титулярите си преди реванша от третия квалификационен кръг на Шампионската лига срещу Мидтиланд, но това не се оказа фатално, защото Фради с лекота стигна до трите точки.

Преди почивката грандът от Будапеща откри резултата с гол от дузпа на Мохамед Али Бен Ромдан, а отново тунзиецът беше точен в добавеното време и затвърди успеха на шампионите.

Ференцварош, МТК Будапеща и Академия Пушкаш имат пълен актив от 6 точки. Диошдьор е с 1 точка от 3 мача.