Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Новото аржентинско бижу на Рома блесна при разгромна победа

Матиас Соуле отбеляза първия си гол с екипа на Рома. Привлеченият от Ювентус аржентинец се разписа при победата с 4:0 над Барнзли в контрола и показа отлично партньорство със сънародника си Пауло Дибала.

Първоначално Рома трябваше да започне английското си турне с мач срещу Ковънтри, но съперникът беше сменен. “Вълците” излязоха без Артьом Довбик, който получи по-късно виза за Великобритания.

Още във 2-ата минута Ендзо Льо Фи откри резултата след асистенция на Никола Залевски. Тами Ейбрахам пропусна няколко положения, а удар на Еван Ндика срещна гредата.

През второто полувреме “джалоросите” вдигнаха оборотите. Браян Кростанте центрира към Николо Писили за втория гол, след което Соуле изведе Дибала и той вкара за 3:0. Последното попадение падна след нова аржентинска комбинация и беше дело на Соуле.