Очаквайте в 21:45 на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Фиорентина се справи с Монпелие

Отборът на Фиорентина победи тима на Монпелие с 2:1 в приятелски мач от предсезонната подготовка на двата състава.

Срещата се изигра на тренировъчната база на флорентинците “Виола Парк” в Баньо а Риполи.

Жонатан Иконе откри за италианците в 42-рата минута, а Муса Ал-Тамари изравни за френския клуб в 64-ата. Крайният резултат бе оформен от Модибо Санян, който си отбеляза автогол в 72-рата минута.

До края на подготовката си “виолетовите” имат пред себе си още две контроли. Първата е срещу италианския Гросето в утрешния 5-и август, а вторият срещу германския Фрайбург на 10-и август.

Французите пък ще играят срещу сънародниците си от Кан на 7-и август, а три дни по-късно излизат срещу германския Майнц 05.