Добруджа прегази дубъла на ЦСКА – София

Отборът на Добруджа постигна категоричен успех с 4:0 над ЦСКА – София II в мач от втория кръг на Втора професионална лига.

Дублиращите отбори на Лудогорец и Ботев (Пловдив) продължават с победите във Втора лига

Попаденията паднаха през втората част, когато Ангел Ангелов откри резултата в 52-ата минута. В 70-ата минута Лукас Кардозо заби второ попадение. Джорджио Димитров седем минути по-късно направи 3:0. Крайния резултат оформи Лукас Кардозо в последните секунди на срещата.

По този начин Добруджа събра четири точки, а "червените" все още нямат нито една в своя актив.