Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Байерн направи равен с тим от четвърта дивизия

Байерн (Мюнхен) завърши наравно 1:1 в контрола срещу четвъртодивизионния Дюрен Мерзених. Това бе втора проверка за тима на Венсан Компани. Следващата част от подготовката на баварците ще премине в Корея.

Дюрен започна активно и създаде първите по-опасни атаки. Постепенно баварците взеха контрола върху срещата, но трудно създаваха положения. Удар на Горетцка мина над вратата. Ерик Дайър пък засече топката след ъглов удар, но не бе достатъчно точен. В 20-ата минута новото попълнение Хироки Ито бе заменен принудително, след като получи контузия.

Малко преди почивката Дюрен поведе. Станишич затрудни максимално Улрайх с подаване към вратаря, който не успя да овладее. Рафаел Гарсия се възползва и откри резултата. Още в началото на втората част започнаха смените, а Компани смени почти целия отбор в средата на второто полувреме.

В 69-ата минута Байерн изравни, след като Нестори Иранкунда се разписа. 18-годишният талант от Танзания бе привлечен това лято от австралийския Аделаида Юнайтед. В последната част на двубоя баварците доминираха и създадоха още няколко възможности, но успяха да стигнат до нов гол.